SVEIKINAME GIMUSIUS LIEPOS MĖN.
View
“Arijus” UAB, Dainius Bagdonas, Liepos mėn. 11d.
“Egliana”, Arvydas Drąsutavičius, Liepos mėn. 14d.
Didelių ir mažų pergalių, tikslų įgyvendinimo, teigiamos energijos!
14 kovo 21, Penktadienis 16:26

Sveikiname KVK narius, išrinktus kandidatais į asociacijos „Linava“ valdymo organus

Kovo 18 d. Kaune vyko vežėjų asociacijos „Linava“ Kauno regioninis susirinkimas. Jo metu pranešimus skaitė dabartiniai asociacijos prezidiumo nariai ir Kauno regiono atstovai, asociacijos prezidentas, viceprezidentas, generalinis sekretorius. Kauno regiono vežėjus atstovavo asociacijos „Linava“ prezidiumo narys, Teisės ir bendrųjų reikalų komiteto pirmininkas ir mūsų asociacijos „Kauno vežėjų klubas“ prezidentas Erlandas Mikėnas.

Savo pranešime E. Mikėnas išsamiai apžvelgė pastarųjų metų situaciją asociacijoje, būtinas permainas jai pakeisti, taip pat atkreipė susirinkusiųjų ir prezidiumo dėmesį į iki šiol neišaiškintas lėšų švaistymo, savivalės ir neskaidrios politikos problemas. Ragino vežėjus imtis iniciatyvos, būti asociacijos „Linava“ šeimininkais ir aktyviai dalyvauti jos valdyme. ­„Tokie susirinkimai yra puiki galimybė visų regionų vežėjams susitikti su asociacijos valdymo organais, išreikšti savo nuomonę ir pateikti pasiūlymus asociacijos veiklos gerinimui, taip pat atkreipti dėmesį į tas vežėjų problemas, kurios dažnai pamirštamos. Manau, kad Kauno regionas puikiai pasinaudojo šia galimybe ir nors daugeliui atvykusių Linavos vadovybės narių tai nepatiko, apgynė savo interesus, pateikė argumentuotą nuomonę apie dabartinę situaciją asociacijoje ir būtinas reformas. Jau ne vienerius metus matome, kad situacija nesikeičia: tos pačios problemos buvo keliamos ir 2010 m., tačiau „Linavos“ valdžia nededa jokių pastangų joms pašalinti. O kur dar biudžeto ataskaita, kurią taip norėjo nuslėpti generalinis sekretorius R. Malkus. Palyginus asociacijos reprezentacinių išlaidų eilutes 2012 m. ir 2013 m. – pastaraisiais išleista beveik 1 mln. litų daugiau.“ Nepaisant to, E. Mikėnas džiaugėsi, kad Kauno regiono vežėjai vieningi ir sąžiningi.

„Kauno regionas turi puikių vežėjų, kurie gali sėkmingai dalyvauti asociacijos valdyme. Į prezidiumą kandidatuoja transporto srities profesionalai, sėkmingai dirbančių įmonių vadovai, kurie, tikiu, išrinkti tikrai imsis atitinkamų priemonių dabartinės valdžios savivalei pašalinti. Ne kartą minėjau, kad šios kadencijos metu turėjome mažumą prezidiume, todėl daugelis mūsų planų strigdavo, nes pritrūkdavo už juos balsuojančių.“

Susirinkime kauniečiai iškėlė savo kandidatus į Kongresą, kurio metu bus renkami asociacijos valdymo organų nariai. Iš viso balsavime dalyvavo 82 vežėjai ar jų atstovai, išreiškę akivaizdų palaikymą Kauno regiono vežėjams, siekiantiems permainų asociacijoje. Suskaičiavus balsus, paaiškėjo, kad asociacijos Prezidento posto sieks: E. Mikėnas (48 balsai) ir dabartinis asociacijos prezidentas Algimantas Kondrusevičius (37 balsai). Trečiasis kandidatas į prezidentus – Vytautas Milėnas, surinkęs 12 balsų, į Kongresą kandidatu iškeltas nebuvo. Į prezidiumo narius Kauno vežėjai delegavo: Erlandą Mikėną, UAB „Vedautos autotransportas“ (59 balsai), Artūrą Rutkauską, UAB „Solotransa“ (54 balsai), Arijų Ramoną, UAB „Arijus“ (49 balsai), Romą Vosylių, UAB „Jotvainis“ (46 balsai).Į revizijos komisijos narius: Aušrą Mecelienę (59 balsai), Aliciją Monkevič (56 balsai), Vidmantą Pelėdą (54 balsai), Saulių Baltraitį (53 balsai), Mykolą Drėgvą (42 balsai).

Džiaugiamės, kad Kauno regiono vežėjai siekia palankių permainų ne tik savo regiono, bet ir visos Lietuvos vežėjams. Sėkmės tolimesniuose etapuose!