SVEIKINAME GIMUSIUS LIEPOS MĖN.
View
“Arijus” UAB, Dainius Bagdonas, Liepos mėn. 11d.
“Egliana”, Arvydas Drąsutavičius, Liepos mėn. 14d.
Didelių ir mažų pergalių, tikslų įgyvendinimo, teigiamos energijos!
14 rugpjūčio 12, Antradienis 10:06

KVK SUSIRINKIMAS 08 13

Kviečiame asociacijos narius aktyviai dalyvauti rugpjūčio 13 d. 18val. vyksiančiame klubo susirinkime (restoranas-viešbutis „Via Baltica“, Verslo g. 17, Kumpių km., Kauno raj.) . Jo metu ne tik diskutuosime aktualiais klausimais bei aptarsime artėjančio sezono planus, bet ir turėsime svečių. 

Posėdyje lankysis ir paskaitą ves kapitonas, vadybininkas, lektorius, derybų konsultantas Paulius Kovas. Išsamesnę informaciją apie jį rasite žemiau. Maloniai kviečiame dalyvauti.

***

Paulius Kovas – kapitonas, vadybininkas, lektorius, derybų konsultantas, o nuo šių metų ir knygos „Gyvenimas audroje“ autorius. 

„Gyvenimas audroje“ tai – pirma lietuviška vadybos knyga parašyta metaforos kalba: laivas – tai lyg mažytis valstybės ar įmonės modelis, kur įgula yra darbuotojai, o kapitonas – vadovas. Autoriaus patirtis, įgyta, atrodytų, tokiose skirtingose veiklos srityse, iš tiesų yra gana panaši. Daugelį buriavimo ir jūrose išmoktų pamokų perkėlus į įmonės vadovo kasdienybės verpetus paaiškėjo, kad jos veikia bei pasitvirtina. 

Pauliaus vedamų mokymų temos: komandos motyvavimas, vadyba ir derybos. „Aš galiu. Patikėkit, galit ir Jūs.“ – tai sutrumpinta versija ilgiausios Lietuvoje paskaitos, kurią lektorius skaitė vasario mėnesį ir kuri truko vienuolika su puse valandos (trukmė be pertraukų). Tai istorija apie vaikystę, svajones, darbą. Tai istorija, kurią kartu su lektoriumi pasipasakos visi klausytojai.

Po paskaitos autorius asmeniškai dedikuos ir pasirašys knygas "Gyvenimas audroje". Knygos kaina 50 Lt.

 

Pagarbiai,

Erlandas Mikėnas

KVK prezidentas

Mob. tel.: 8-699 85360

www.kaunovezejuklubas.lt